טיול בר מצווה בישראל

טיול בר מצווה בישראל

טיול בר מצווה בישראל – הבחירה הנכונה למשפחה שלנו .

לפני כמה חודשים הבן שלי חגג יום הולדת 13, וממש כפי שהורים אחרים עושים, גם אנחנו חשבנו איך לחגוג. תכננו את האירוע עצמו, את רשימת המוזמנים ועוד אינספור פרטים אחרים, אך עדיין היה חסר לנו משהו וערך מוסף.

אומנם זה נכון שהחגיגה עצמה הייתה חשובה, אך רצינו לשלב עוד כמה בילויים. זה היה הרגע שבו התחלנו לחשוב על טיול משפחתי, כי שמענו מאחרים שזו יכולה להיות חוויה נפלאה. מה שכן, היה לנו ברור שעכשיו זה לא הזמן לנסוע לחו"ל, כך שכל מה שנותר לנו היה לצאת לטיול בארץ.

מצד שני, ככה סתם לנסוע לטיול בארץ זה לא היה נראה כמו משהו מספיק מרגש. לכן התחלנו לחפש אלטרנטיבה והתחלנו לחשוב על האפשרות של טיול מאורגן. אומנם זה נכון שמצד אחד הרעיון של טיול מאורגן בארץ נשמע מוזר, כי זו הרי המדינה שלנו ואנחנו מכירים כל פינה.

מצד שני, שמענו מאחרים שזו יכולה להיות בחירה נפלאה ולכן התחלנו לחקור את האפשרות הזאת קצת יותר לעומק. כך גילינו שלא מעט אנשים יוצאים פעם-פעמיים בשנה לטיולים מאורגנים ומודרכים בארץ, והם תמיד חוזרים מרוצים. לכן החלטנו שלברר עוד פרטים על האופציה הזאת, כי זו נראתה לנו דרך מקסימה לחגוג בר מצווה לילד.

היתרונות שמהם נהנו במסגרת הטיול המודרך

סיור מודרך בישראל, כך גילינו, אפשר לעשות בכל מקום. לכן השלב הראשון שהיינו צריכים לעבור למעשה היה לבחור את היעד. מצד אחד, חשבנו על סיור מודרך בירושלים, אך מצד שני, זה היה נראה לנו כמו יעד שכל המשפה מכירה הרבה יותר מידי טוב.

אחר כך התחלנו לחשוב על תל אביב אבל החום היה נראה לנו קצת מאתגר ולכן בסופו של דבר בחרנו את אזור חיפה והצפון. היתרונות שמהם נהנו מעצם העובדה שבחרנו את הטיול המאורגן היו רבים וברורים מראש. למעשה, לא היינו צריכים לדאוג לשום דבר, רק לבחור את המדריך הנכון.

המדריך דאג לסדר לנו הכול, ולמעשה, כבר מהרגע הראשון ידענו שאנחנו בידיים טובות. המדריך שאליו פנינו יצר עמנו קשר בחזרה, והדבר הראשון שהוא שאל היה: מה המטרה? לאן אתם רוצים לנסוע, מה אתם חוגגים ואיזה ציפיות יש לכם מהטיול. זה בדיוק מה שהפך את החוויה לכל כך מוצלחת, כי הטיול שהוא הכין לנו היה מותאם בדיוק לדרישות האישיות שלנו. הרגשנו את זה כבר מהרגעים הראשונים, כי הכול התנהל בדיוק בקצב הנכון למשפחה שלנו.

בנוסף, חלק מהאנשים שלקחו חלק בטיול המודרך הינם מבוגרים, כך שהיה לנו מאוד חשוב שהטיול יהיה מתאים גם להם. לכן שמחנו לגלות, כבר בשיחה הראשונה עם מדריך הטיולים, שהכול אפשרי. כלומר, הוא הסביר לנו שיש אפשרות לבנות ולתכנן טיולים בדרגות קושי שונות וכך עשינו. זה בדיוק מה שהפך את החוויה לנהדרת, שכן למעשה כל בני המשפחה יכלו לקחת חלק בכל הטיול.

הנוחות והערך המוסף שאי אפשר לוותר עליו

טיול מאורגן עם מדריך מנוסה זה לא עניין של מה בכך. כבר מהרגע הראשון גילינו שחלק נפלא הוא הערך המוסף. כלומר, זה לא רק שלוקחים אותנו ממקום למקום ודואגים לנו לכל הצרכים, אלא גם מספרים לנו אינספור סיפורים על הנוף! זה בדיוק מה שהפך מבחינתנו את טיול בר המצווה הזה לחוויה נפלאה ומעניינת כל כך. כמובן שבחלק מהמקומות כבר היינו בעבר לבדנו, אך הסיפורים של מדריך הטיולים תרמו רבות להצלחת החגיגה.

בנוסף לכל אלה, גם ההפסקות הקולינריות היו נפלאות, שכן המדריך לקח אותנו לאכול במקומות נהדרים. לכן זה לא מפתיע בכלל שכשחזרנו הביתה, כולנו יצאו מרוצים מאוד. חזרנו בהרגשה שזו הייתה חוויה נפלאה, שכל האורחים שלנו נהנו ושאין ספק שנמליץ על מדריך טיולים בארץ לכל מי שישאל אותנו. לכן, אם גם אתם תוהים איך לחגוג בר מצווה בישראל ואיזה עוד בילוי להוסיף לאירוע, אין ספק שכדאי לכם לחשוב על טיול מאורגן.

אורי אהובי – המדריך הנכון לטיולים מאורגנים בחיק המשפחה

לא היה לנו פשוט לבחור את מדריך הטיולים שלנו, כי למעשה, גילינו שיש לא מעט טיולים מודרכים בתל אביב. כולם למדו את התחום, צברו בו ניסיון ויש לגבי רובם לא מעט המלצות. יחד עם זאת, לא כולם הם מדריכים כמו אורי אהובי. לכן, אם אתם תוהים עם מי כדאי לכם לצאת לטיול מודרך בישראל, צרו עמו קשר עוד היום.

הוא מגיע עם ניסיון רב ועם היכרות בכל אזורי הארץ. לכן זה בכלל לא משנה אם תרצו לצאת לסיור בדרום או בצפון, כי בכל מקרה עם אורי אהובי תחזרו מרוצים. בנוסף, הצעת המחיר שקיבלנו ממנו הייתה לגמרי סבירה, כך שגם במובן הזה זו בחירה טובה. הטיול המודרך שעשינו לרגל בר המצווה של בננו הבכור השאיר לנו טעם של עוד ובטוח שניצור קשר שוב בעתיד עם מדריך הטיולים האגדי – אורי אהובי – 052-3385499.

טיול בר מצווה בישראל